04/02/2021
Miło nam jest ogłosić oficjalny koniec naszej kampanii, który jest też początkiem naszej działaności w Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w wyborach i zaufanie nam w tym trudnym czasie pandemii.
Dziękujemy również Szymonowi za jego kandydaturę.
Pozdrawiamy!
Protokół z dzisiejszych wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Gratulujemy