Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie

Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Urząd.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1) (dalej jako „RODO”), informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie z siedzibą przy ul. Nidzickiej

31, 13-124 Kozłowo (dalej jako Administrator). Kontakt z Administratorem jest możliwy pod wskazanym wyżej adresem, pod numerem telefonu (89) 625-08-47 lub pod adresem email: [email protected]
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem email: [email protected]
3. Pani/Pana dane osobowe identyfikacyjne, w tym wizerunek i kontekst wypowiedzi przetwarzane są w celach informacyjnych oraz promocji działań Administratora z wykorzystaniem mediów internetowych tj. strona internetowa, media społecznościowe i in.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolnie wyrażona zgoda w myśl
art. 6 ust. 1 lit. a RODO z uwzględnieniem wyłączeń określonych w art. 81 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do realizacji celu.
6. Administrator udostępni Pani/Pana dane osobowe, jeśli będzie się to wiązało z realizacją uprawnienia bądź obowiązku wynikającego z przepisu prawa. Należy podkreślić, że Administrator może też powierzać przetwarzanie danych osobowych lub udostępniać dane osobowe określonej grupie podwykonawców, świadczących usługi wspomagające, w tym podmiotom odpowiedzialnym za utrzymanie strony internetowej Administratora oraz portalu Facebook.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres publikacji danych osobowych w mediach internetowych lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
8. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, na zasadach określonych w art. 15 – 17 RODO; ograniczenia przetwarzania, w przypadkach określonych w art. 18 RODO; wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
9. W trakcie przetwarzania danych osobowych nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Oznacza to, że żadne decyzje dotyczące osób, których dane dotyczą nie będą zapadać wyłącznie automatycznie oraz nie stosuje się ich profilowania. Administrator przekaże dane osobowe do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej w zakresie współadministrowania danymi, o którym mowa w pkt. 10 niniejszej klauzuli.
10. Informacja o współadministrowaniu danymi z Meta Platforms Ireland Limited:
Administrator i Meta Platforms Ireland Limited (4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Irlandia) są wspólnymi administratorami Pani/a danych zgodnie z art. 26 RODO w zakresie przetwarzania danych do celów statystycznych oraz reklamowych. Współadministrowanie obejmuje zbiorczą analizę danych w celu wyświetlania statystyk aktywności użytkowników Fanpage Administratora. Zakres odpowiedzialności Meta Platforms Ireland Limited za przetwarzanie Pani/a danych we wskazanych celach:
• posiadanie podstawy prawnej dla przetwarzania danych na potrzeby statystyk strony;
• zapewnienie realizacji praw osób, których dane dotyczą;
• zgłaszanie naruszeń do organu nadzorczego oraz zawiadamianie, osób których dotyczyło naruszenie o zdarzeniu;
• zapewnienie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych w celu zapewnienia bezpieczeństwa Pani/a danych. Zakres odpowiedzialności Administratora za przetwarzanie Pani/a danych:
• posiadanie podstawy prawnej do przetwarzania danych osobowych;
• zrealizowanie obowiązków informacyjnych w zakresie realizowanych przez Administratora celów przetwarzania. Meta Platforms Ireland Limited udostępni zasadniczą treść załącznika dotyczącego statystyk strony osobom, których dotyczą dane (art. 26 ust. 2 RODO), za pośrednictwem danych zawartych w Informacjach o statystykach strony, do których dostęp można uzyskać ze wszystkich stron. Głównym organem nadzorczym w zakresie wspólnego przetwarzania danych jest irlandzka Komisja ds. ochrony danych (niezależnie od zapisów art. 55 ust. 2 RODO, w stosownych przypadkach). Szczegółowe informacje dotyczące wzajemnych uzgodnień pomiędzy administratorami są dostępne na stronie: https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum
Zasady przetwarzania Pani/a danych osobowych przez Meta Platforms Ireland Limited są dostępne na stronie: https://www.facebook.com/privacy/explanation

17/04/2026
Zdrowie, bezpieczeństwo i edukacja czyli spotkanie z pracownikami Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Nidzicy...
09/04/2026

Zdrowie, bezpieczeństwo i edukacja czyli spotkanie z pracownikami Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Nidzicy. Dziękujemy za inspirującą wizytę, cenną wiedzę oraz zaangażowanie! 🙂

Wesołych Świąt 🌷🐣🐇🐥🐣🐇🌷
03/04/2026

Wesołych Świąt 🌷🐣🐇🐥🐣🐇🌷

WIELKANOCNE ŚNIADANIEW czwartek 26 marca 2026 roku w naszym Domu miało miejsce Śniadanie Wielkanocne 🐣💛Mieliśmy przyjemn...
27/03/2026

WIELKANOCNE ŚNIADANIE

W czwartek 26 marca 2026 roku w naszym Domu miało miejsce Śniadanie Wielkanocne 🐣💛

Mieliśmy przyjemność świętować wraz z zaproszonymi gośćmi, z którymi mogliśmy dzielić ten piękny, świąteczny czas. Wspólne chwile przy stole, rozmowy i uśmiechy sprawiły, że poczuliśmy się jak jedna wielka rodzina 🤝🌿

Nie zabrakło życzeń i małych niespodzianek -każdy z uczestników otrzymał wielkanocną palmę oraz słodkiego zajączka 🐰🌸

Takie chwile pokazują, jak ważna jest bliskość, obecność drugiego człowieka i bycie razem 💬💛

Na naszych stołach pojawiły się tradycyjne potrawy wielkanocne, przygotowane z sercem i ogromnym zaangażowaniem przez uczestników w pracowni kulinarnej. Szczególnym momentem było poświęcenie pokarmów, którego dokonał ksiądz Dariusz, nie zabrakło wspólnej modlitwy i podzielenia się jajkiem, które jest symbolem życia.

To był dzień pełen serdeczności, bliskości i pięknych emocji, który na długo pozostanie w naszych sercach. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas! 💛✨

24 marca oficjalnie powitaliśmy w Naszym Domu wiosnę! 🌼🌸Uczestnicy Naszego Domu w dniu dzisiejszym wzięli udział w telet...
24/03/2026

24 marca oficjalnie powitaliśmy w Naszym Domu wiosnę! 🌼🌸

Uczestnicy Naszego Domu w dniu dzisiejszym wzięli udział w teleturnieju pt. „Kto zostanie porą roku”, które dostarczyło wielu emocji i uśmiechu - zarówno występującym, jak i oglądającym. Publiczność aktywnie włączyła się w jego przebieg, decydując, czy powinna pozostać zima, czy jednak nastąpić wiośnie. Oczywiście zwyciężyła wiosna! 🌿🌱🪴🎋

Nie zabrakło również wiosennej piosenki, która wprowadziła wszystkich w pogodny nastrój, a przygotowana ścianka do zdjęć pozwoliła uwiecznić te wyjątkowe chwile.

Na zakończenie na uczestników czekał słodki poczęstunek. To był wyjątkowy dzień pełen radości, integracji i wiosennej energii.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i stworzenie tak ciepłej, radosnej atmosfery! ☺️

24/03/2026

Przygotowując się do świąt wielkanocnych, w ramach treningu spędzania czasu wolnego przygotowywaliśmy palmy wielkanocne.
Była to świetna okazja do rozwijania kreatywności, ćwiczenia zdolności manualnych oraz integracji w miłej, świątecznej atmosferze. Wspólna praca przyniosła nam wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy 😊🌿🐣

W czwartek 19.03.2026 mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt wziąć udział w Konkursie Artystycznym Środowiskowych Domów...
23/03/2026

W czwartek 19.03.2026 mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt wziąć udział w Konkursie Artystycznym Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Modnie, Muzycznie, Kolorowo” w Suszu.

To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do zaprezentowania talentów, ale przede wszystkim ważnym elementem terapii – wzmacniającym poczucie własnej wartości, rozwijającym samodzielność, kreatywność oraz umiejętności społeczne naszych uczestników.

W tym wspaniałym wydarzeniu wzięło udział 20 placówek, które rywalizowały w 2 konkurencjach. Konkursie plastycznym i pokazie mody i tańca.
W pokazie mody i tańca reprezentowała nas grupa taneczna, Pani Elżbieta, pani Honorata oraz pani Jadwiga, które z zaangażowaniem i radością przedstawiły przygotowany program.
W konkursie plastycznym swoją niezwykłą kreatywność zaprezentowała pani Jolanta, która wykonała przepiękny, wiosenny kapelusz. Jej praca pokazała, jak sztuka może być formą wyrażania emocji i rozwijania wyobraźni.

Udział w wydarzeniu był dla nas wszystkich cennym doświadczeniem – pełnym radości, integracji i wzajemnego wsparcia. Takie chwile pokazują, jak wielką siłę ma wspólnota oraz jak ważne jest tworzenie przestrzeni do rozwoju, akceptacji i odkrywania własnych możliwości.

Jesteśmy dumni i wdzięczni za możliwość uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu 💙. Gratulujemy organizatorom świetnego przygotowania imprezy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Wczoraj 17 marca 2026 roku nasi uczestnicy mieli przyjemność odwiedzić zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Lidz...
18/03/2026

Wczoraj 17 marca 2026 roku nasi uczestnicy mieli przyjemność odwiedzić zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Lidzbarku. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i twórczej atmosferze – głównym jego tematem były warsztaty wielkanocne 🐣🌿

Wspólnie tworzyliśmy piękne, świąteczne dekoracje, rozwijając przy tym swoją kreatywność i zdolności manualne. Celem spotkania była integracja uczestników, wymiana doświadczeń, budowanie relacji oraz aktywne i wartościowe spędzenie czasu wolnego.

Takie wyjazdy to doskonała okazja do nawiązywania nowych znajomości i wzmacniania kompetencji społecznych. Nie zabrakło również chwili na odpoczynek przy słodkim poczęstunku oraz aromatycznej kawie, co dodatkowo umiliło wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań! 😊😊😊

💃 🕺Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn🕺 w ŚDSDni  9  i 10 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kozłowie to dni wyjątkowe po...
10/03/2026

💃 🕺Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn🕺 w ŚDS

Dni 9 i 10 marca w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kozłowie to dni wyjątkowe ponieważ uczciliśmy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.

Z tej okazji odwiedzili nas Wójt Gminy Kozłowo Pan Marek Wolszczak oraz Sekretarz Gminy Pan Jacek Jankowski, którzy złożyli naszym Paniom serdeczne życzenia i wręczyli piękne kwiaty. Do życzeń dołączyli również Panowie z naszego Ośrodka, którzy obdarowali Panie kwiatami, wywołując wiele uśmiechów. 💐

Był czas na integracyjne rozmowy przy słodkim poczęstunku oraz na zaprezentowanie umiejętności uczestników zdobytych na zajęciach czyli : występu Pani Joli, która zaśpiewała piosenkę „Być kobietą”, pani Marianna z piosenką „Gdzie ci mężczyźni…”. Miłą niespodzianką dla Pań była strefa SPA – domowy rytuał piękna z naturalnych składników. Były relaksujące plasterki ogórka na oczy, peeling z płatków owsianych na dłonie oraz pielęgnacja dłoni oliwką. Był to czas relaksu, uśmiechu i chwili tylko dla siebie. 🥒✨

We wtorek w Dniu Mężczyzn odwiedzili nas goście z Nidzickiego Ośrodka Kultury - kabaret „Sami Swoi” i grupa taneczna „Pląs Babki” z MOSiR, prowadzona przez panią Monikę Chorostowską oraz Pani Barbara Szczepkowska Zastępca Wójta Gminy Kozłowo.
Nasi goście z Nidzicy zaprezentowali scenki kabaretowe, wspaniałe tańce, nie zabrakło także wspólnej zabawy – a chętni mogli sprawdzić swoje siły w energetycznej Zumbie. Było dużo ruchu, śmiechu i świetnej zabawy! 💃🎶

Również terapeutki z Naszego Domu przygotowały występ niespodziankę. Pani Aneta i pani Klaudia zaśpiewały utwór „Być kobietą”, a pani Ania zaśpiewała z dedykacją dla Panów piosenkę „On tak ładnie kradnie”. 🎤

Wspólne spędzanie czasu daje dużo radości, to bardzo ważny element terapii w ramach treningu spędzania czasu wolnego i terapii ruchem. 😊

Dziękujemy wszystkim gościom oraz uczestnikom za pięknie spędzony czas i stworzenie tak serdecznej, radosnej atmosfery!

„Wspólna podróż po świecie kultury - od teatru do kina” 🎭🎬W ramach treningu spędzania czasu wolnego, którego celem jest ...
27/02/2026

„Wspólna podróż po świecie kultury - od teatru do kina” 🎭🎬

W ramach treningu spędzania czasu wolnego, którego celem jest kształtowanie umiejętności aktywnego i wartościowego korzystania z oferty kulturalnej oraz integracji społecznej, nasi uczestnicy w ostatnich tygodniach lutego wzięli udział w dwóch wydarzeniach 😊

We wtorek, 24 lutego 2026 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym spektaklu teatru światła i cieni „Dziewczynka z zapałkami” przygotowanym przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Lidzbarku. Przedstawienie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Lidzbarku. Ciekawa scenografia oraz oryginalny pomysł na realizację tej poruszającej historii zachwyciły całą publiczność. Nasi uczestnicy oglądali spektakl w skupieniu i z dużym zainteresowaniem, z uwagą śledząc grę światła i cienia, które w wyjątkowy sposób budowały nastrój przedstawienia 🎥📽️

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Środowiskowy Dom Samopomocy w Lidzbarku oraz za możliwość udziału w tym niezwykle ciekawym i inspirującym wydarzeniu 🙂

Kolejnym wydarzeniem był wyjazd uczestników do Kina Apollo w Działdowie, gdzie obejrzeli polską komedię „Dalej jazda 2”. Seans dostarczył wielu refleksji i pozytywnych emocji, był okazją do relaksu, wspólnego spędzenia czasu oraz rozmów po projekcji 🎬😊

18/02/2026

"EkoModa z Duszą" 💃♻️🕺 - ekologia i kreatywność w wykorzystaniu różnych materiałów. Wspaniały konkurs, wielu uczestników z różnych organizacji i placówek, a wśród nich Pan Krzysztof Majewski, Pani Jadwiga Banach i Pani Honorata Hablutzel, reprezentujących Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie 😊

Adres

Nidzicka 31
Kozłowo
13-124

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 15:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 07:00 - 15:00
Czwartek 07:00 - 15:00
Piątek 07:00 - 15:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kozłowie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij