09/04/2024
Drodzy Mieszkańcy Gminy Kotuń!
Dziękuję za Państwa poparcie i oddane głosy w wyborach samorządowych.
To dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt móc ubiegać się o stanowisko Wójta Gminy Kotuń w drugiej turze wyborów, która odbędzie się 21.04.2024 r.
Jestem wdzięczny za każdy z 1407 otrzymanych głosów. To niezwykle cenny wyraz zaufania oraz motywacja do kontynuowania mojej misji. Zapewniam Państwa, że będę dążył do skutecznej reprezentacji Państwa interesów oraz rozwoju naszej gminy. Liczę na Państwa dalsze poparcie w nadchodzącej drugiej turze wyborów.🤝
Pragnę nadmienić, że wiedza i doświadczenie nie przypadły w udziale jedynie Panu Grzegorzowi Góralowi. Ponadto kierowanie się wyłącznie wiedzą i doświadczeniem, to bazowanie na przeszłości. Ja patrzę w przyszłość. Jestem w ciągłej kreacji i rozwoju, mam sprecyzowane cele i wizję. Łączę doświadczenie z rozwojem, wyciągam wnioski z przeszłości planując lepsze jutro. Nie lubię zastoju i marazmu, jestem człowiekiem czynu. Moim celem jest współpraca z ludźmi, a nie sterowanie nimi. Od wielu miesięcy prowadzę kampanię wyborczą opartą na otwartości i działaniu. Do współpracy zaprosiłem skrupulatnie dobranych ludzi, godnych zaufania, ambitnych, pracowitych i zaangażowanych społecznie.
Państwa decyzją dziewięciu kandydatów z KWW Łączy Nas Gmina Kotuń będzie tworzyć większość w Radzie Gminy Kotuń. To owoc wytężonej pracy zespołowej. Jestem ogromnie wdzięczny za pracę jaką wykonali moi kandydaci w czasie przygotowań do wyborów. Przebiliśmy mur, który wydawał się być nie do przebicia. Jesteśmy na ostatniej prostej do tworzenia nowej jakości Gminy Kotuń.
Nawiązując do propozycji mojego kontrkandydata Pana Grzegorza Górala, wyrażam chęć udziału w debacie wyborczej z mieszkańcami Gminy Kotuń.
Termin 14 kwietnia 2024 r. godz. 20:00 świetlica wiejska OSP w Kotuniu.
Daniel Celiński