09/03/2026
Wczoraj odbyły się wybory wewnątrz struktur lubuskiej Koalicji Obywatelskiej.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców! 👏
🔹 Przewodniczącym regionu lubuskiego został Marek Cebula – gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych działań na rzecz naszego regionu.
🔹 Przewodniczącym powiatu gorzowskiego został Marszałek Województwa Lubuskiego Hubert Harasimowicz – życzymy wielu sukcesów i owocnej pracy dla mieszkańców powiatu.
🔹 Delegatem powiatu gorzowskiego został Rafał Karmelita - radny powiatu gorzowskiego, nasz przewodniczący koła – wielkie gratulacje i trzymamy kciuki za dalszą aktywną działalność!
To ważny moment dla naszych struktur i kolejny krok w budowaniu silnej, zaangażowanej Koalicji Obywatelskiej w regionie.
Powodzenia w realizacji nowych wyzwań! 💙
Obserwujący