13/05/2026
🪻,,Pacynki na dłoniach, bajki w głowie o Tygodniku Bibliotek każdy się dowie!"
🌼Dzisiejszy poranek upłynął nam pod znakiem baśniowej przygody. Odwiedziłyśmy grupę ,,Żabki"🐸w Gminnym Przedszkolu w Kosowie Lackim.
🌼Główną atrakcją wydarzenia był spektakl pt. ,,Królewna Śnieżka" z wykorzystaniem teatru pacynkowego.
🌼Dzieci z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy bohaterów tej baśni. Na podstawie tego przedstawienia trzylatki dowiedziały się, że dobro i prawdziwa przyjaźń zawsze zwyciężają zło. Podczas spotkania nie zabrakło również serdecznych rozmów i mnóstwa uśmiechów.😃😃😃😃😃
🌻Za zakończenie wizyty Żabki 🐸 mogły obejrzeć nowości książkowe ostatnio zakupione do naszej biblioteki📚 oraz otrzymały Paszporty Czytelnicze, które będą biletem do kolejnych czytelniczych przygód.
🌻Dziękujemy dzieciom i paniom pracującym w tej grupie za ciepłe, miłe spotkanie oraz za stworzenie tak swobodnej i radosnej atmosfery.🙏🥰