02/06/2026
🔌♻️ KONIEC AKCJI ZBIERANIA ELEKTROODPADÓW ♻️🔌
Wczoraj wieczorem z terenu naszej jednostki odjechał ostatni transport elektroodpadów. Tym samym kończymy prowadzoną przez ostatnie 3 lata akcję ich zbiórki.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, darczyńcom i osobom, które przez ten czas wspierały naszą inicjatywę. Dzięki Wam udało się nie tylko zadbać o środowisko, ale również pozyskać środki na remont naszej jednostki.
⚠️ Prosimy o nieprzywożenie już elektroodpadów do OSP Skolimów. W najbliższym czasie będziemy porządkować teren wokół remizy.
📊 Już wkrótce opublikujemy podsumowanie całej akcji.
Dziękujemy za każde przekazane urządzenie i okazane wsparcie! ❤️