24/09/2025
Drodzy mieszkańcy, zapraszamy w najbliższą niedzielę na parking przy naszej strażnicy.
Więcej informacji w poście poniżej 😊👇
Cześć wszystkim 🤝👊
RETRO-elektro event!
Zapraszamy na wyjątkowe, tym razem otwarte dla Mieszkańców spotkanie kończące XIII Zjazd Stowarzyszeń Miłośników Komunikacji Miejskiej w Koninie!
🗓 Niedziela, 28 września
⏰ godz. 14:00–17:00
📍 Parking przy OSP Konin-Grójec
W programie m.in.:
👉 przejazdy historyczną linią C (Grójec – Chorzeń – Grójec)
👉 autobus TAM 190 znany z filmu Miś
👉 wystawa plansz i zdjęć o elektromobilności „Life After Coal”
👉 rozmowa o przewozie rowerów w transporcie zbiorowym z ekipą Rowerowy Konin
👉 pokaz udzielania pierwszej pomocy przygotowany przez ER LAB
👉 spotkanie z ekipą O fotelikach – o bezpieczeństwie dzieci w samochodach
👉 prezentacja nowych modeli marki BAIC od AT Moto Konin
Organizator: Stowarzyszenie RetroTrans
Partnerzy: Konin FM, E- Konin, Instytut Zielonej Przyszłości, Rowerowy Konin, AT Moto Konin, ER LAB, OSP Konin-Grójec, Projekt TAM
🌟 To będzie niedzielne popołudnie w spokojnej atmosferze – trochę historii, trochę wiedzy i trochę atrakcji dla całej rodziny.
Do zobaczenia 👊