08/05/2026
🌿 W dniu 06.05.2026 r. nasi Seniorzy mieli przyjemność gościć w Klubie przedstawicieli Nadleśnictwo Sława Śląska, Lasy Państwowe 😊
Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę m.in. na temat surowców i minerałów występujących w przyrodzie. Był to niezwykle ciekawy i inspirujący czas, pełen rozmów, uśmiechu oraz wspólnego odkrywania fascynujących ciekawostek związanych z naturą 🌳🪨
Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, przekazaną wiedzę oraz sympatyczną atmosferę 💚
Poniżej krótka fotorelacja 📸👇