31/05/2026
Od "starszego pokolenia" dla wszystkich dzieci ! 😍
Wprawdzie 1 czerwca przypada dopiero jutro, ale już dzisiaj życzymy Wam CUDOWNEGO DNIA DZIECKA ! 🎈🎈🎈
Jako Ci, którzy na tym świecie przeżyli już sporo 👴👵, chcemy Wam życzyć jednej najważniejszej rzeczy: nie spieszcie się do dorosłości!
🥳😊🙃Cieszcie się beztroską, biegajcie po kałużach, jedzcie lody na śniadanie (od czasu do czasu!). I żeby dorośli rzadziej mówili "nie wolno", a częściej "spróbujmy". Żeby czekolada nie miała kalorii, kieszonkowe samo się podwajało, a szkoła była tylko miejscem spotkań z przyjaciółmi. 🍟🍨🍘🍧🍬🍭Życzymy Wam, abyście zawsze czuli się kochani, ważni i wysłuchani. ❤️❤️
Z okazji tego wyjątkowego dnia, seniorzy z Kobyłkowskiego UTW przygotowali dla najmłodszych niespodziankę. Na scenie ożył kultowy wiersz Juliana Tuwima - "Rzepka" ! Było mnóstwo śmiechu, kolorowych strojów i międzypokoleniowej magii. Seniorzy dali z siebie wszystko, udowadniając, że radość i zapał do zabawy ich też nie opuszcza. 👯🤸♀️
OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA OKLASKI ! 👏 Cudownie było widzieć tak zaangażowaną i radosną publiczność! Krótka fotorelacja poniżej ⬇️