20/08/2019
Wakacje i lato zbliżają się nieuchronnie ku końcowi 🌅⏳
Kołobrzeg przygotował jednak coś, co da Wam energię na powitanie jesieni. Prezydent Anna Mieczkowska zaprasza na koncert Radio ZET. Siła Muzyki czyli pożegnanie wakacji z Margaret.
Wakacje 2019 pożegnamy w kołobrzeskim amfiteatrze🎼🎤📸. O dobre nastroje i muzyczną rozgrzewkę zadba DJ Ma### W, a całą imprezę, jak i konkursy z nagrodami, poprowadzi Kamil Nosel z Radia Zet.
Wstęp na imprezę jest wolny!
Zapraszamy do wspólnej zabawy, pożegnajmy wakacje w radosnej atmosferze!