Federacja Młodych Socjaldemokratów Kołobrzeg

Federacja Młodych Socjaldemokratów Kołobrzeg Jesteśmy największą młodzieżową organizacją lewicową w Polsce. Jesteśmy za głęboką integracją europejską.

Działamy, aby:


* Promować i wcielać w życie wartości socjaldemokratyczne, w tym w szczególności tolerancję, wolność, równość, demokrację

* Promować i wspierać udział ludzi młodym w życiu politycznym, społecznym, ekonomicznym

* Wyrażać głośno potrzeby i pragnienia młodego pokolenia w polityce, życiu społecznym

* Kształtować społeczeństwo obywatelskie


Jesteśmy tymi, którzy budują nowoczesną l

ewicę, bez obciążeń historycznych, bez spoglądania w przeszłość. Tylko Polska nowoczesna, innowacyjna i integrująca się z Europą ma szanse na trwały rozwój. Należymy do międzynarodowych socjalistycznych organizacji młodzieżowych IUSY (International Union of Socialist Youth) i ECOSY (The European Community Organisation of Socialist Youth). Dzięki przynależności do tych organizacji mamy okazję uczestniczyć w wielu wyjazdach, konferencjach, seminariach i festiwalach w Europie i na całym świecie. W Polsce organizujemy akcje społeczne, szkolenia, konferencje, pomagamy innym. Wydajemy również regularnie własne pismo „STOP”

JEŻELI CHCESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT I WALCZYĆ O:


* WOLNOŚĆ,

* DEMOKRACJĘ,

* TOLERANCJĘ,

* SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ DÓBR,

* BEZPŁATNĄ EDUKACJĘ NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH,

* RÓWNY DOSTĘP DO SŁUŻBY ZDROWIA,

* ŚWIECKOŚĆ PAŃSTWA,

A PRZY TYM POZNAĆ WIELU CIEKAWYCH LUDZI I ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ,

DOŁĄCZ DO NAS! Przewodniczący: Bartosz Stachurski

V-ce Przewodniczący: Marek Warzocha

Sekretarz: Krzysztof Łuszczyński

25/04/2012

Regaty :)

Na ostatniej sesji Rady Miasta w Kołobrzegu, na której udzielane było absolutorium, wręczyliśmy Prezydentowi list otwart...
25/04/2012

Na ostatniej sesji Rady Miasta w Kołobrzegu, na której udzielane było absolutorium, wręczyliśmy Prezydentowi list otwarty.

23/04/2012

W sobotę 21.04.2012r. odbył się V Zjazd Wojewódzki FMS województwa Zachodniopomorskiego.
Z dumą informujemy, że przewodniczącym Rady Wojewódzkiej FMS został Dennis Warcholak.
Ponadto Krzysztof Łuszczyński został członkiem komisji rewizyjnej.
Delegatami na Kongres Krajowy FMS z kołobrzeskiego FMS zostali wybrani: Dennis Warcholak, Marek Warzocha oraz Krzysztof Łuszczyński. Serdecznie Wszystkim gratulujemy i życzymy energii do dalszej pracy.

21/03/2012

Tym razem trochę obrazków z Rzeszowa. Wiele miejsc, wielu spotkanych ludzi. W ciągu akcji zebrano ponad 600 podpiów! Brawo!

20/02/2012

W niedzielne popołudnie członkowie kołobrzeskich struktur FMS zbierali podpisy pod wnioskiem o referendum ogólnokrajowe w sprawie o szczególnym znaczeniu dla obywateli naszego państwa dotyczącej wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Akcja ta spotkała się z pozytywnym odzewem mieszkańców, którzy chętnie składali swoje podpisy.

W niedzielne popołudnie członkowie kołobrzeskich struktur FMS zbierali podpisy pod wnioskiem o referendum ogólnokrajowe ...
20/02/2012

W niedzielne popołudnie członkowie kołobrzeskich struktur FMS zbierali podpisy pod wnioskiem o referendum ogólnokrajowe w sprawie o szczególnym znaczeniu dla obywateli naszego państwa dotyczącej wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Akcja ta spotkała się z pozytywnym odzewem mieszkańców, którzy chętnie składali swoje podpisy.

22/01/2012
13/01/2012

Adres

Graniczna 6
Kołobrzeg
78-100

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Federacja Młodych Socjaldemokratów Kołobrzeg umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Federacja Młodych Socjaldemokratów Kołobrzeg:

Udostępnij