03/06/2026
🌼📚 Filia dla Dzieci gościła dzieci z Przedszkole Miejskie nr 6 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kole – wychowanków wspaniałych Pań: Elżbiety Dudek, Elizy Graczyk-Zając oraz Ewy Zawadzkiej. 💛
😊 Zanim rozpoczęliśmy zajęcia, przeszliśmy przez kolorowy tunel prowadzący do naszej sali zabaw. Była to pierwsza atrakcja tego dnia i świetny sposób na rozpoczęcie wspólnej przygody. 🌈🚇
Następnie spotkaliśmy się wokół pięknej książki „Moja mama, mój tata” Małgorzaty Swędrowskiej z ilustracjami Joanny Bartosik. 📖👨👩👧👦 Oczywiście wspólnie ją przeczytaliśmy, a dzieci po raz kolejny udowodniły, że nawet nie znając jeszcze wszystkich liter, można czytać książki – opowiadając historie ukryte na ilustracjach i dzieląc się swoimi pomysłami. ❤️
Rozmawialiśmy o rodzinie, bliskości i wspólnym spędzaniu czasu. Szczególnie wzruszającym momentem była zabawa z rurkami sensorycznymi. 💙🧡💚 Łączyliśmy nasze rodzinne kręgi w jedną wielką, kochającą się rodzinę przedszkolną, pokazując, że choć każdy z nas jest inny, razem tworzymy wyjątkową wspólnotę. 🤝👨👩👧👦
Dla swoich najbliższych dzieci przygotowały przepiękne, kolorowe bukiety kwiatów. 💐🌸 Kwiaty „zebraliśmy” na barwnej łące i umieściliśmy w specjalnie przygotowanych koszyczkach.
Nie zabrakło również radosnej zabawy! 🌈✨ Nad naszą łąką chwytaliśmy chmurki z baniek mydlanych, które wywołały mnóstwo uśmiechów. 🫧☁️
Serdecznie dziękujemy dzieciom za cudowną atmosferę, ogromne zaangażowanie i mnóstwo ciepła. 🥰 Była to wyjątkowo miła grupa, z którą czas minął nam zdecydowanie za szybko.
Dziękujemy również Paniom Wychowawczyniom za pomoc, życzliwość i wspólnie spędzony czas. 💐
To było piękne spotkanie pełne książek, zabawy, rozmów i uśmiechów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy! 💛📚🌼