03/06/2026
Serdecznie dziękujemy Punktowi Terapeutyczno-Przedszkolnemu dla dzieci z Autyzmem „w Ulu” w Kiszkowie za odwiedziny!
Bardzo miło było nam gościć Waszą grupę. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, uśmiechy, ciekawość oraz aktywny udział w spotkaniu. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie odkrywać świat książek i dobrze się bawić.
Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz się spotkamy!
Do zobaczenia w bibliotece!