29/05/2026
Zajęcia studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w dniu 28 maja 2026r odbyły się w terenie. Zwiedzaliśmy zamek w Golubiu-Dobrzyniu oraz poznawaliśmy historię , tradycje a także legendy związane z tym pięknym miejscem.
Spacerowaliśmy też urokliwymi uliczkami starego miasta oraz zwiedziliśmy Kościół PW Św.Katarzyny Aleksandryjskiej. Weszliśmy nawet na wieżę kościelną, na której mogliśmy zadzwonić dzwonem kościelnym.
Na zakończenie wycieczki relaksowaliśmy się w Osadzie Karbówko.