23/02/2019
Edit: Chłopak się już odnalazł. Jest bezpieczny. Dziękujemy wszystkim za pomoc.
Koledzy Kamila poprosili nas o pomoc, a my prosimy Was. Udostepniajcie. Chłopak może potrzebować pomocy.
"Zaginął 19 - letni kielczanin Kamil. Ostatnio widziany na dworcu we Wrocławiu, może znajdować się w pociągu relacja Wroclaw-Kielce. Wzrost ok 185cm, szatyn/ciemny blondyn, włosy do ramion, najprawdopodobniej spięte w kok, ostatnio widziany w czarnych butach, czarnych spodniach, szarej i czarnej bluzie, ubrania mogą być lekko poszarpane. W razie jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt na nr 533-493-668, 607-549-518 lub kontakt z policją."