03/06/2026
„Baju, baju, dziwy, dziwy. To nie dzieje się na niby. Bo, gdy książka się otwiera, w świat przygody nas zabiera”. Pod błękitnym 🌤️niebem, w otoczeniu zieleni i śpiewu 🐦ptaków, Pszczółki i Sówki z PS nr 14 oraz dzieci z PS nr 40 w Kielcach oddały się pasji 📖czytania. Spotkanie w ramach akcji Czytanie na Polanie, w pięknych okolicznościach 🌳przyrody, zorganizowały filie nr 2 i 11 Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Pilcha w Kielcach.