31/05/2026
Nie ma złej pogody, kiedy są mocne charaktery! 💪🌧️
Członkinie i członkowie Świętokrzyskiej Izby Lekarskiej udowodnili wczoraj, że deszcz i chmury nie są przeszkodą, gdy w grę wchodzi zdrowie i dobra nastawienie.
Niezrażeni aurą, ruszyli raźnym krokiem na wspólny spacer, inaugurujący pracę Zespołu ds. Sportu, Turystyki i Rekreacji ŚIL w nowej kadencji. Wzięli sobie do serca słowa doktora Wojciecha Oczki, że ruch zastąpi prawie każdy lek! 🚶♂️👩⚕️👨⚕️
A oto krótki raport z wycieczki:
✅ 10 kilometrów!
✅ Przewyższenie 150m
✅ Ponad 2,5 godziny na świeżym powietrzu.
Trasa była piękna, a widoki, mimo chmur, niezapomniane. Po wysiłku przyszedł czas na zasłużony relaks. się Pod wiatą piknikową przy siedzibie izby odbyły się koleżeńskie rozmowy przy pysznej pizzy 🍕☕ .
Była to świetna okazja do zacieśniania więzi w środowisku.
Dziękujemy wszystkim odważnym za obecność, uśmiech i świetną energię! Wymówki zostały w domu, uczestnicy spaceru wybrali zdrowie! 🌳💙
Do zobaczenia na kolejnym spacerze!