03/06/2026
🌿💪 Aktywnie i zdrowo w Nowej Wsi! 💪🌿
Wczoraj w Nowej Wsi odbyło się kolejne spotkanie z trenerką personalną Moniką Chełmecką w ramach zajęć usprawniających dla mieszkańców Gminy Kęty.
Nie zabrakło ruchu, pozytywnej energii oraz motywacji do dbania o własne zdrowie i kondycję. Regularna aktywność fizyczna to nie tylko sposób na lepsze samopoczucie i sprawność, ale także inwestycja w zdrowie na długie lata.
Dziękujemy Monice Chełmeckiej za profesjonalne prowadzenie zajęć, zaangażowanie i stworzenie wspaniałej atmosfery, która zachęca mieszkańców do aktywnego spędzania czasu.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za obecność, uśmiech i wspólne ćwiczenia. Cieszymy się, że tak chętnie korzystacie z tej formy aktywności! ❤️