01/06/2026
Wróciłyśmy ze Strzelec Opolskich z dwoma pucharami. Wyróżnienie dla młodszej i 2 miejsce dla starszej grupy „FLESZ” 💛🥈
Wysoki poziom konkursu sprawił, że dostałyśmy dodatkowy zastrzyk motywacji na kolejny sezon kulturalny.
Niedługo ostatnie konkursowe zmaganie.
20.06 jedziemy do Opola na FAN TAN, a już w najbliższą środę Dzień Dziecka z Osiedlowy Dom Kultury ''Komes'' RSM ''Chemik'' 😊✊🏽