15/05/2026
📙Ogólnopolski Tydzień Bibliotek📙
dzisiaj zakończyliśmy wizytą dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrosołowie.
Pierwsza wizyta Pszczółek🐝🐝🐝Biedronek🐞🐞🐞 i Motylków 🦋🦋🦋 była okazją do zapoznania z biblioteką, książkami, które czekają na dzieci, pracą bibliotekarza i opowieściami
"JAK ROZPOCZĘŁA SIĘ MOJA PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ? "Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i chętnie opowiadały o swoich początkach przyjaźni z książką. Były to prawdziwe opowieści i trochę zmyślone, ale bardzo oryginalne.
Spotkanie odbyło się w przemiłej atmosferze.
Opowieściom nie było końca, później dzieci pochłonęła książka.📖📖📖 Zaabsorbowane długo przeglądały i wymieniały się nimi.To był bardzo twórczy czas.Dziękujemy za to sympatyczne spotkanie i do zobaczenia.🦋🐞🐝