12/03/2024
Nasza Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rudzie Śląskiej przejdzie ogromną metamorfozę 🚑🚨 Podczas dziejszej konferencji Dyrektor Łukasz Pach w obecności wicemarszałek oraz Urszula Koszutska - wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego przedstawił szczegółowe informacje dotyczące inwestycji w RUDA Śląska 🎙️📽️❤️🔝
🎙️"Modernizacja Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rudzie Śląskiej to ważny krok naprzód dla całej społeczności. Inwestycja ta, opiewająca na ponad 12 milionów złotych, nie tylko poprawi jakość infrastruktury, ale także zwiększy efektywność i skuteczność naszych zespołów ratunkowych. Nowoczesne, dobrze zorganizowane przestrzenie oraz zaawansowane technologicznie wyposażenie zapewnią naszym pracownikom medycznym najlepsze warunki do pracy. To zobowiązanie, które realizujemy, aby nasi mieszkańcy mieli pewność, że w momencie krytycznym, gdy liczy się każda sekunda, mogą liczyć na profesjonalną i natychmiastową pomoc. Jestem dumny z naszych ratowników dla, których praca jest misją" - podkreśla Dyrektor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach Łukasz Pach
🎙️"Modernizacja Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rudzie Śląskiej to wyraz troski o najwyższe standardy opieki medycznej. Jestem dumna, że możemy zapewnić naszemu personelowi ratunkowemu warunki, które są nie tylko adekwatne do wyzwań ich codziennej, heroicznej pracy, ale również pozwalają na ciągły rozwój ich umiejętności. To ważny krok ku zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia mieszkańców naszego regionu" - wicemarszałek województwa śląskiego Anna Jedynak-Rykała
🎙️"Modernizacja Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rudzie Śląskie to przede wszystkim wzrost standardów pracy dla naszego wykwalifikowanego personelu, co bezpośrednio przekłada się na jakość pomocy niesionej naszym mieszkańcom" - akcentuje wiceprzewodnicząca Urszula Koszutska
Śląskie. Pozytywna energia