21/05/2026
19.05.2026- MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM- to wielkie święto młodej lekkoatletyki w Katowicach! 🏃♀️🏃♂️
19 maja stadion MOSiR Katowice tętnił sportową energią! Za nami Mistrzostwa Katowic Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym. To były zawody pełne niesamowitych zwrotów akcji, w których kluczem do sukcesu była drużyna! 💪
Młodzi lekkoatleci dali z siebie wszystko, rywalizując w czterech wymagających konkurencjach:
💥 skok w dal
⚡ bieg na 100m
☄️ rzut piłeczką palantową
🏃♂️ biegi: 600m dziewcząt oraz 1000m chłopców.
Wyniki i medale są ważne, ale to, co działo się poza linią mety, przerosło nasze oczekiwania! ❤️
✨ Mnóstwo pięknych, czystych sportowych emocji.
🔥 Ogromne zaangażowanie w każdym pojedynczym starcie.
🤝 Cudowne, wzajemne wsparcie – zawodnicy kibicowali sobie nawzajem do ostatnich metrów!
Kochani wszyscy jesteście zwycięzcami! Gratulujemy Wam z całego serca!! Pokazaliście prawdziwego ducha walki i klasę! 👏👏 Naszą szkołę reprezentowali: Liliana Jaworska, Iga Kubica, Laura Chojnowska, Liwia Libina, Emilia Skiba Magdalena Więcek oraz Mikołaj Bielowski, Stanisław Koza, Kacper Witkowski, Szymon Dittrich, Wojciech Szczepański i Wojciech Szewczyk. Dziękujemy Zofii Adamus za wsparcie i doping. Trzymamy kciuki za Waszą dalszą przygodę z królową sportu - lekkoatletyką!!!