08/12/2014
Uwaga, uwaga! Koło Naukowe Penitencjarystyki i Readaptacji Społecznej ma ważny komunikat!
Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i Pracowników Uniwersytetu Śląskiego na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się dnia 11.12.2014 w godzinach 8.00-15.00 w holu głównym Wydziału Pedagogiki i Psychologii. W tym dniu każdy z Was będzie mógł poczęstować się słodkimi pysznościami przygotowanymi wspólnymi siłami przez wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Radzionkowa oraz studentów z Koła Naukowego. Ponadto wszyscy odwiedzający będą mieli możliwość nabycia różnych przedmiotów, głównie związanych z tematyką świąt, m.in. ozdób choinkowych, kartek świątecznych oraz wielu innych, przygotowanych ręcznie przez dziewczyny z ośrodka. Całkowity dochód uzyskany z dobrowolnych datków naszych dobrodziejów przeznaczony będzie na organizacje zajęć dla tych wychowanek MOW'u, które z różnych względów nie mogą spędzać świąt w gronie rodziny.
Prosimy również o pomoc w organizacji kiermaszu. Osoby dysponujące odrobiną wolnego czasu oraz talentu kulinarnego zapraszamy do włączenia się w przygotowania wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych Zapraszamy również te osoby, które chciałyby podzielić się swoją twórczością, np. rękodziełem i przekazać efekty swojej pracy na szczytny cel.
Przypominamy również o trwającej zbiórce odzieży, kosmetyków i biżuterii dla wychowanek ośrodka. Jeśli któraś z Was ma ochotę zwolnić troszeczkę miejsca w szafie - pamiętajcie, że Wasze ciuchy mogą zostać jeszcze wykorzystane, dlatego ubrania w dobrym stanie chętnie przyjmiemy. Akcja trwa nie tylko podczas kiermaszu, ale także przez cały rok, wszystkie rzeczy można dostarczać bezpośrednio doktorowi Roterowi do pokoju 130 lub za pośrednictwem członków Koła Penitencjarystyki i Readaptacji Społecznej.
Osoby zainteresowane jakąkolwiek współpracą proszone są o kontakt z Martą Markiewicz (697467831)