08/03/2016
Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego co najlepsze wszystkim Paniom przesyła "ŻAK" !:) 1000 całusów dla każdej z Was! Emotikon smile nie zapomnijcie też o tym, że już w najbliższą niedzielę świętujemy razem Wasze Święto! Przyjdźcie do sekretariatu i skorzystajcie z bezpłatnych zabiegów upiększających i porad kosmetyczek! Do zobaczenia!
http://giphy.com/gifs/love-cute-sexy-87KsINhIMm3i8