05/07/2025
Další smutný příběh v naší kotlině
tohle je budouctnost pro vaše děti?
Je konec kamarádi😥
Ani s vaší pomocí jsme to nedokázali🙁. Resp. Do dnešního dne jsme se nedočkali jakékoliv reakce na probíhající petici, tedy je zřejmé, že jinak to nebude…
(Za celou dobu spolupráce se Stop Shopem jsme takovéto jednání z jejich strany nezažili, takže mu teď moc nerozumíme!)
Je nám to tolik líto, ale dnes se vidíme v Caféčku naposledy🙁.
Chtěli jste nějakou rozlučkovou ,,akcičku,,… no my se na to upřímně necítíme. Bohužel není, co ,,slavit,,🙁.
Každopádně jako díky za to, že jste za námi stáli, stavte se za námi na kafíčko za půlku a dezert na nás… máme napečeno a základní kávičky vám uvaříme za sníženou částku❤️
Bohužel asi nevyjde na všechny, ale 100 ks dobrotek máme, tak přijďte. Snad alespoň několika z vás uděláme radost a přijmete naše poděkování, že jste tady pro nás vždy byli, a my tak mohli být pro vás❤️❤️❤️.
Tolik nám bude Caféčko chybět, asi tomu jaksi stále nemůžeme uvěřit…. Bohužel, nenaděláme už nic.
Přejeme nově příchozí Costě tolik úžasných zákazníků, jako jsme měli my. Díky, díky, díky za vás🙏❤️.
Děkujeme našim kočičkám milovaným, bez kterých by Caféčko nikdy nebylo tím, čím jsem si vysnila - kavárnou se srdcem na dlani a s láskyplným přístupem.
Končím s vypisováním, protože brečím😅🙈.
Zůstáváme na ulici Galašova a moc rádi vás uvítáme tam. A jakmile se něco naskytne, zkusíme vymyslet něco nového-i když, máme doma dva malinké kulíšky, tak uvidíme❤️.
MILUJEME VÁS A ZA VŠE DĚKUJEME🙏