11/04/2024
Szanowni Państwo,
Pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na mnie oraz na kandydatki i kandydatów do Rady Gminy Jaświły z Komitetu Wyborczego Jaświły Nasza Gmina.
Dziękuję za głosy i udział w wyborach, dziękuję za wsparcie i każde dobre słowo otrzymane w trakcie kampanii i po jej zakończeniu. Dziękuję za wszystkie rady, uwagi i pytania.
Dziękuję wszystkim mieszkańcom naszej gminy!
Serdecznie gratuluję Panu Markowi Jaroszowi zwycięstwa w pierwszej turze oraz Panu Janowi Joka uzyskania bardzo dobrego wyniku wyborczego i objęcia mandatu Radnego Powiatu w Mońkach.
Gratuluję Pani Monice Szypulskiej i Panu Jackowi Krukowskiemu dobrych wyników wyborczych i wielu pozytywnych treści wniesionych w trakcie kampanii wyborczej.
Gratuluję wszystkim Radnym wybranym do Rady Gminy Jaświły. Skład nowej Rady pozwala mieć nadzieję na dobre i aktywne zarządzanie naszą Gminą.
Gratuluję wszystkim kandydatkom i kandydatom na radnych, którzy nie uzyskali mandatu. Ze wszystkich komitetów. Wasz wkład w wybory, Wasze pomysły i zaangażowanie nie pozostaną bez śladu.
Nowym władzom życzę samych sukcesów i powodzenia, a Wszystkich serdecznie pozdrawiam.🙂
Przemysław Zając