Gimnazjum im. Ks. Walentego w Jankowicach

Gimnazjum im. Ks. Walentego w Jankowicach Zostaliśmy włączeni do SP Jankowice, zapraszamy do polubienia strony na FB.

Kilka fotek z dzisiejszych zawodów :)Gratulujemy wszystkim dziewczynom :)
07/06/2017

Kilka fotek z dzisiejszych zawodów :)
Gratulujemy wszystkim dziewczynom :)

Szkolny turniej siatkówki plażowej dziewczyn :) Gratulujemy Klaudii i Sabinie :) Sabina Mazurek, Klaudia Siąkała, Natali...
30/05/2017

Szkolny turniej siatkówki plażowej dziewczyn :)
Gratulujemy Klaudii i Sabinie :) Sabina Mazurek, Klaudia Siąkała, Natalia Gonska, Angelika Brzoska, Patrycja Anioł, Marta Kamińska, Zuzanna Sadanowicz, Danuta Kaszyca, Magdalena Kuśka

Półfinał wojewódzki w siatkówce plażowej dziewczyn :)Gratulujemy Natalii i Andzi :) z Natalia Gonska, Angelika Brzoska
30/05/2017

Półfinał wojewódzki w siatkówce plażowej dziewczyn :)
Gratulujemy Natalii i Andzi :) z Natalia Gonska, Angelika Brzoska

Relacja z wymiany polsko-niemieckiej! Projekt dofinansowała PNWM.W dniach od 2 do 7 kwietnia grupa uczniów z naszego gim...
28/05/2017

Relacja z wymiany polsko-niemieckiej!
Projekt dofinansowała PNWM.
W dniach od 2 do 7 kwietnia grupa uczniów z naszego gimnazjum miała okazję uczestniczyć w wymianie ze szkołą IGS Gottingen.
W poniedziałek, gdy tylko po prawie dziesięciogodzinnej podróży spotkaliśmy się wreszcie z naszymi partnerami i rozgościliśmy się w ich domach, udaliśmy się razem na rynek, gdzie podzieleni na grupy rozpoczęliśmy bieg na orientację, podczas którego zwiedziliśmy najważniejsze zabytki miasta. Wieczorem spędziliśmy czas wspólnie z naszymi rodzinami goszczącymi.
We wtorek odwiedziliśmy szkołę IGS Gottingen, która swoim ogromem i nowoczesnością wywołała na nas niemałe wrażenie. Potem zwiedziliśmy urząd miasta, w którym zobaczyliśmy film promujący Gottingen oraz zjedliśmy obiad na szesnastym piętrze wieżowca. Zwiedziliśmy również kościół ewangelicki i weszliśmy na sam szczyt dzwonnicy. To, co robiliśmy po południu, zależało od naszych niemieckich partnerów – niektórzy udali się na paintballa laserowego, inni na gokarty.
Środa była dniem spędzonym w Wolfsburgu – najpierw w niemieckim odpowiedniku Centrum Kopernika - Phaeno, w którym mieliśmy okazję brać udział w różnorakich doświadczeniach oraz samemu je wykonywać, a następnie w Autostadt'dzie – miasteczku Volkswagena, gdzie z błyszczącymi oczyma mogliśmy usiąść w samochodach, na które prawdopodobnie nigdy nie będzie nas stać.
W czwartek udaliśmy się do muzeum granicy NRD i RFN, które zwiedziliśmy z wielkim zainteresowaniem. Po powrocie wzięliśmy udział w grach zepołowych na szkolnej sali gimnastycznej. Następnie mieliśmy czas wolny, który spędziliśmy na zakupach oraz rozmowach z przyjaciółmi.
Piątek był już ostatnim dniem naszego pobytu w Niemczech, podczas którego pracowaliśmy w grupach, podsumowując całą wymianę. Po oficjalnym pożegnaniu wróciliśmy do domów, żeby się spakować i już po raz ostatni spędzić czas z rodzinami. Około godziny 18.00 nasz autobus opuścił parking pod IGS Gottingen, czemu towarzyszyły smutne westchnienia i zaszklone oczy.
Do naszych domów wróciliśmy o 4 rano. Z pewnością całą wymianę będziemy wspominać z uśmiechami na ustach.
Judyta Ledwoń

Obozu ciąg dalszy:)
26/05/2017

Obozu ciąg dalszy:)

Obozu ciąg dalszy :)
26/05/2017

Obozu ciąg dalszy :)

A tak bawiły się na wycieczce klasy pierwsze ;) Góra Żar:)
26/05/2017

A tak bawiły się na wycieczce klasy pierwsze ;) Góra Żar:)

Pozdrawiamy z obozu naukowo - sportowego ;)
26/05/2017

Pozdrawiamy z obozu naukowo - sportowego ;)

25/05/2017

Dzisiaj nasz kochany Dyrektor ma urodziny :) życzymy mu wszystkiego co najlepsze :)

Zobaczcie zdjęcia z 3 i 4 dnia pobytu w Niemczech. Byliśmy w Wolfsburgu - w centrum nauki PHAENO i Mieście Volkswagena. ...
26/04/2017

Zobaczcie zdjęcia z 3 i 4 dnia pobytu w Niemczech. Byliśmy w Wolfsburgu - w centrum nauki PHAENO i Mieście Volkswagena. Mieliśmy również ciekawą lekcję historii w Muzeum Granicznym (granicy między byłymi NRD i RFN) oraz nietypowe gry na szkolnej hali sportowej.

Konkurs "Ćwiczę i liczę " -  Sabina Mazurek Paweł Nowak, Ewa Holona, Patryk Tkocz, Wiktoria Hoła, Szymon Mosiej
13/04/2017

Konkurs "Ćwiczę i liczę " - Sabina Mazurek Paweł Nowak, Ewa Holona, Patryk Tkocz, Wiktoria Hoła, Szymon Mosiej

Wróciliśmy z wymiany w Niemczech! Było super! Przed wami kilka fotorelacji z wyjazdu. Dzisiaj relacja z 1 i 2 dnia w Göt...
11/04/2017

Wróciliśmy z wymiany w Niemczech! Było super! Przed wami kilka fotorelacji z wyjazdu. Dzisiaj relacja z 1 i 2 dnia w Göttingen. Zapraszamy.

Adres

Równoległa 5
Jankowice Rybnickie
44-264

Telefon

+48324309315

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Gimnazjum im. Ks. Walentego w Jankowicach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Gimnazjum im. Ks. Walentego w Jankowicach:

Udostępnij