19/12/2025
🎄✨ Świąteczne spotkanie klas 1–3 ✨🎄
W naszej szkole przy ul. Modlińskiej 105a odbyło się wyjątkowe, świąteczne spotkanie klas 1–3, pełne radości, wzruszeń i bożonarodzeniowego ciepła. 🎄☃️🎁
Uczniowie z wielkim zaangażowaniem śpiewali świąteczne piosenki, kolędy i pastorałki 🎶, a także pięknie recytowali wiersze o tematyce świątecznej 🎁❄️.
Budując tożsamość narodową Pani Dagmara Wojnarowska przygtowała akcent muzyczny, podczas którego uczennice z Ukrainy wykonały kolędy w języku ukraińskim. 🎁
Nauczycielka języka angielskiego Pani Magdalena Siess zaprezentowała z uczniami świąteczną piosenkę w j. angielskim wraz układem tanecznym! 🎄
Szczególnie miło było nam gościć Panią Dyrektor Mariolę Świętorecką oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły, których obecność dodała temu wydarzeniu jeszcze więcej serdeczności i wspomnień 💖. Wspólnie spędzony czas upłynął w prawdziwie świątecznej atmosferze – pełnej uśmiechów, wzruszeń, życzliwości i magii nadchodzących Świąt.🌠
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tego pięknego wydarzenia: nauczucielom, którzy przygotowali swoich uczniów, pracownikom obsługi oraz naszym małym artystom! 💚❤️💚
Dziękujemy rodzicom ucznia z klasy 1a Marka B. za przygotowanie świątecznego tortu z okazji Świąt Bożego Narodzenia, który został przekazany na ręce Pani Dyrektor Marioli Świętoreckiej!🎄 🎂🎄
Życzymy wszystkim cudu Bożego Narodzenia, a w zbliżającym się Nowym Roku samych pięknych momentów! ✨️🎉
Koordynatorzy
Ewelina Banasiak, Justyna Romanowska, Bożena Siedlecka 🎄
Dekoracje: Monika Bryczyńska, Renata Kurnyta, Hanna Podłucka, Joanna Sapiejewska 🎄
Oprawa muzyczna: Monika Wądołowska i Katarzyna Syguła 🎄
Zdjęcia: Justyna Djas, Anna Ubowska i Małgorzata Polianowska 🎄
Upominki dla gości: Monika Dybalska i Beata Jermin wraz z uczniami oraz uczniowie klasy 2b i 2d z wychowawcami Eweliną Banasiak i Justyną Romanowską
Dziękujemy! ❤️