27/05/2026
Za nami wyjątkowy dzień pełen wrażeń 😊 Uczestnicy wzięli udział w XXV Pielgrzymce Środowisk Pomocy Społecznej Województwa Lubelskiego w Kodeniu 🌿🙏
Podczas uroczystej mszy świętej każdy z uczestników miał swoją własną intencję, z którą przybył do Sanktuarium. Był to czas modlitwy, refleksji oraz duchowego umocnienia 😇
Spotkanie było również okazją do integracji oraz budowania relacji. Wspaniała atmosfera, serdeczność i uśmiechy towarzyszyły nam przez cały dzień 😊 pogoda również nam dopisała ☀️
Po oficjalnej części wydarzenia przyszedł czas na odpoczynek i wspólną zabawę 🥰 Nie zabrakło pysznego grilla, rozmów oraz wspólnych tańców 💃🕺🔥