09/04/2024
Drodzy Mieszkańcy,
🔵🟡 Każdy z nas osobna i razem chciałby podziękować za KAŻDY oddany na NAS głos 🟡🔵
Dziękujemy również za całą kampanię wyborczą, wszystkie spotkania, rozmowy, które zaowocowały mnóstwem pomysłów i energii do działań 💪🏼
🟡 Byliście, jesteście i będziecie dla nas motorem do działań! Blisko ludzkich spraw, blisko Was, dla ludzi i z ludźmi 🟡
Jest nam niezmiernie miło, że już niedługo nasi Radni Gminy z nową Panią Wójt na czele będą mogli razem z pozostałymi Radnymi działać na rzecz dobra, rozwoju i bezpieczeństwa Gminy Izbicko ☘️