07/04/2025
A chciałam odwoływać tę akcję, no bo pogoda, bo może dla kilku osób to za dużo tego. I znalazłabym jeszcze jakieś powody, ale na szczęście do dyrekcji wpadł Jacek i odwiódł mnie od tego. Więc pomyślałam, że przecież nie trzeba wszystkiego od razu, można zrobić kolejne podejścia. Ale zrobili, sami zobaczcie. Chociaż faktycznie pogoda była jaka była, to dali radę. Więc serdecznie dziękuję Renacie 💚, Radkowi 💚i Markowi 💚.
Poniżej zdjęcia z tego jak było i "tak jak teraz jest". Śmieci zostaną wywiezione wkrótce.
Wszystko działo się na niedawno wykupionej przez park działce. Są jeszcze inne miejsca, przygniecione gruzem i śmieciami, które czekają na unaturalnienie. Z tym też trzeba się będzie kiedyś uporać. Ale już przy udziale ciężkiego sprzętu. Wyzwanie, pomyślimy jak to ugryźć.
💚💚💚Tymczasem dzię-ku-je-my, bardzo!💚💚💚