07/07/2025
Pamiętacie nasze SENSORKI? 🫣 W tym roku nasze centrum obchodzi 15 lat swojej działalności. Będziemy więc wspominać to, co wydarzyło się u nas na przestrzeni lat 😍 W 2016 roku rozpoczęliśmy prowadzenie w Inowrocławiu zajęć grupowych pod nazwą SENSORKI 👀👄🖐️ Były to pierwsze w okolicy grupowe zajęcia dla maluchów, które miały wspierać rozwój dzieci poprzez sensoryczne doświadczenia. Inspiracje czerpaliśmy z zagranicznych ośrodków, ponieważ była to totalna nowość w Polsce. Zdarzało się, że produkty (jak na przykład kamień winny) kupowaliśmy na angielskich stronach tylko dlatego, by móc tworzyć wspaniałe sensorycznie masy plastyczne. Nasze pudło pełne ciekawych sensorycznie produktów (zazwyczaj maksymalnie naturalnych) było oblegane przez dzieci. Maluchy uwielbiały w nich po prostu siedzieć 😂 Nikt nie wychodził z zajęć czysty. Rodzice byli zachwyceni, że to u nas można się brudzić do granic możliwości 😄🫣 Nasze bąbelki - absolwenci chodzą już do szkół, a niektórzy lada moment będą zdawać egzaminy ósmych klas 😀 Co więcej - niektóre przyjaźnie przetrwały do dziś 👭🧑🤝🧑