13/10/2023
Kilka słów poparcia od sekretarza regionu Sylwester Golubiński. Dziękuje za zaufanie 🙂
Kochani!
Nie zamierzam przekonywać Was do głosowania na konkretną opcję polityczną. I tak nie dam rady.
Zastanówcie się jednak, który kandydat waszej listy na ten głos zasługuje. Mimo pozorów jest to ważne.
Wyborco Konfederacji!
Polecam twojej uwadze dwie kandydatury, liberalnych konserwatystów, ludzi myślących i zdroworozsądkowych, dalekich od wszelkiego rodzaju fundamentalizmów. Nie promują swojej osoby w oparciu o kontrowersje i happeningi.
Do Sejmu będę głosował na Marcin Łasiński . Jest na ostatnim 26 miejscu listy Konfederacji.
Wciąż młody ale już doświadczony politycznie i zawodowo. Jest niezależny finansowo a polityka to jego pasja!
Marcin startuje w okręgu nr 5 obejmującym powiaty aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski i włocławski.
Do Senatu będę głosował na Jakub Andrzej Lisiecki . To znany fizjoterapeuta, przedsiębiorca i wykładowca akademicki.
Jakub startuje w okręgu senackim nr 13 obejmującym powiaty aleksandrowski, lipnowski, radziejowski i włocławski.
Nie będzie pobierał uposażenia senatora gdyż nie chce być zawodowym politykiem. Uważa, że jego obowiązkiem jest pozostać przy pacjencie, co jest niezwykle rzadkie w tych czasach, jednocześnie zdaje sobie sprawę, że tylko w Warszawie można załatwić niektóre problemy.
Wybierajcie najlepszych i najbardziej kompetentnych ludzi z młodego pokolenia. Marcin i Kuba są właśnie takimi osobami.
Nie muszą być politykami … mogą sobie pozwolić na to by w tej polityce się znaleźć, gdyż sukces zawodowy i finansowy odnieśli poza nią. Takich ludzi potrzebujemy w naszym Sejmie i Senacie.
Pozdrawiam
Przemek Golubiński