08/03/2026
Drodzy mieszkańcy Grodziska i okolic. W dniu 05.03 odszedł od nas nasz kolega, przyjaciel, wieloletni członek Grodziskiego Sztabu WOŚP.
Większość pamięta go jako człowieka uśmiechniętego, z głową pełną pomysłów, człowiek, który niósł dobro bezinteresownie i czerpał z tego radość .
Pogrzeb odbędzie 11.03 o godzinie 11:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Mazowieckim.
Prośba od rodziny o nie przynoszenie kwiatów na pogrzeb tylko ewentualnie pojedyncza róża…