03/06/2026
Wczoraj Misiaki, prawie przedzkolaki świętowały dzień dziecka i rozmawiały o emocjach.
A ja z Ciocia Andzia psoci wyszłyśmy na podwórko, abyście juz za chwilę mogli korzystać ze słoneczka na zewnątrz. Mam nadzieję, że pogoda w końcu na to pozwoli, chociaż dzisiejsza aura nie napawa optymizmem :-(
Dzisiaj, w środę zapraszamy na swobodną zabawę od 10:00 do 16:00
Kochani! Przy okazji informacja odnośnie Bożego Ciała, który przypada na czwartek:
Bawialnia będzie niedostępna na swobodną zabawę.
O 9:00 zgodnie z planem odbywają się Misiaki, prawie przedszkolaki.
Marta z Papapaj i Arashi-do Judo odpoczywają na zasłużonym urlopie, więc gordonki i judo odwołane.
Judo odpracowujemy 01.07 o 16:30
Do zobaczenia!