27/04/2026
„Język mediów” — pod takim hasłem odbyła się dziś prezentacja dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Częstoniewie. Autorem pogadanki był Tomasz Reszko, który w bardzo przystępny i angażujący sposób wyjaśnił młodzieży, jak świadomie korzystać z mediów oraz jak unikać najczęstszych błędów podczas poruszania się po Internecie. Uczniowie dowiedzieli się m.in., jak rozpoznawać manipulację, weryfikować informacje i dbać o własne bezpieczeństwo w sieci.