Areszt Śledczy w Grójcu

Areszt Śledczy w Grójcu Służba Więzienna jest formacją podległą Ministrowi Sprawiedliwości.

Realizuje, na zasadach określonych w kodeksie karnym wykonawczym, zadania w zakresie wykonywania kar pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania.

🐕‍🦺 WATAHA STAWISZYN 2026 – druga edycja ćwiczeń doskonalących za namiZ inicjatywy Aresztu Śledczego w Grójcu na terenie...
01/06/2026

🐕‍🦺 WATAHA STAWISZYN 2026 – druga edycja ćwiczeń doskonalących za nami

Z inicjatywy Aresztu Śledczego w Grójcu na terenie Oddziału Zewnętrznego w Stawiszynie odbyła się druga edycja ćwiczeń doskonalących „WATAHA STAWISZYN 2026”. Przedsięwzięcie szkoleniowe skierowane było do przewodników oraz psów służbowych reprezentujących Służbę Więzienną i Policję.

Celem ćwiczeń było doskonalenie umiejętności praktycznych funkcjonariuszy, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń oraz wzmacnianie współpracy pomiędzy formacjami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo publiczne.

W tegorocznej edycji udział wzięli przedstawiciele Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Warszawie oraz druhowie z OSP KSRG Stawiszyn, których zaangażowanie i profesjonalizm znacząco przyczyniły się do realizacji założonych celów szkoleniowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, zaangażowanie oraz wspólne budowanie skutecznej współpracy na rzecz bezpieczeństwa.



Zdjęcia: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie

01/06/2026
🌷 Dzień Matki 🌷Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, siły, cierpliwości ora...
26/05/2026

🌷 Dzień Matki 🌷

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, siły, cierpliwości oraz nieustającej miłości.

Dziękujemy za codzienną troskę, poświęcenie i wsparcie, które budują poczucie bezpieczeństwa oraz dają dzieciom siłę do rozwoju i marzeń.

Szczególne wyrazy uznania kierujemy do funkcjonariuszek i pracownic Służby Więziennej, które każdego dnia łączą odpowiedzialną służbę z najważniejszą rolą – byciem Mamą.

Wszystkiego, co najlepsze! 💐

Z okazji Święta Wymiaru Sprawiedliwości w dniu 22.05.2026 r. w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie odbyła się wizytacja S...
25/05/2026

Z okazji Święta Wymiaru Sprawiedliwości w dniu 22.05.2026 r. w Oddziale Zewnętrznym w Stawiszynie odbyła się wizytacja Sędziego Marcina Kobylskiego wraz z Panią Dziekan oraz studentami AHNS w Radomiu.

Wizyta była okazją do wymiany doświadczeń, przybliżenia specyfiki naszej służby oraz rozmów na temat funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i praktycznych aspektów pracy w jednostce.

Dziękujemy za odwiedziny, miłe spotkanie oraz zainteresowanie działalnością naszej jednostki.

25/05/2026
🚨 Noc Otwartych Sądów 2026 🚨W piątek, 22 maja, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Grójcu wspólnie z funkcjonariuszami Z...
23/05/2026

🚨 Noc Otwartych Sądów 2026 🚨

W piątek, 22 maja, funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Grójcu wspólnie z funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Żytkowicach oraz Aresztu Śledczego w Radomiu wzięli udział w wydarzeniu „Noc Otwartych Sądów”, organizowanym w Sądzie Okręgowym w Radomiu.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję zobaczyć pokaz naszego psa służbowego specjalnego, który zaprezentował swoje umiejętności w zakresie wykrywania zapachów narkotyków. Pokaz wzbudził duże zainteresowanie i był doskonałą okazją do przybliżenia specyfiki służby oraz pracy przewodników psów służbowych w Służbie Więziennej. 🐕‍🦺

Po prezentacji naszego psa swoje umiejętności zaprezentowała również grupa interwencyjna z Aresztu Śledczego w Radomiu, przedstawiając elementy działań realizowanych na co dzień przez funkcjonariuszy tej formacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zainteresowanie oraz liczne rozmowy. 👮‍♂️⚖️

21/05/2026
I edycja zawodów biegowych organizowanych przez Areszt Śledczy w Grójcu - "Grójec Biega" za nami!W dniu 20 maja 2026 rok...
21/05/2026

I edycja zawodów biegowych organizowanych przez Areszt Śledczy w Grójcu - "Grójec Biega" za nami!
W dniu 20 maja 2026 roku odbyła się I edycja zawodów biegowych „Grójec Biega”, organizowanych przez Areszt Śledczy w Grójcu. Wydarzenie zgromadziło funkcjonariuszy jednostek penitencjarnych okręgu warszawskiego oraz przedstawicieli służb mundurowych działających na terenie Grójca. Jednostki mundurowe, które wzieły udział w wydarzeniu:

- Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej im. gen. bryg. Jana Kowalewskiego

- Straż Miejska w Grójcu

- Policja Grójec

- Nadleśnictwo Grójec

- Straż Pożarna Grójec

- Placówka Straży Granicznej w Lesznowoli

W wydarzeniu udział wzięli funkcjonariusze reprezentujący jednostki penitencjarne Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Warszawie

- Zakład Karny w Żytkowicach

- Zakład Karny w Siedlcach

- Areszt Śledczy w Radomiu

- Areszt Śledczy w Warszawie Białołęce ,

- Areszt Śledczy w Warszawie-Grochowie ,

- Areszt Śledczy w Warszawie - Służewcu

- Zakład Karny w Płocku

- Zakład Karny Przytuły Stare

- Areszt Śledczy w Grójcu.

Celem przedsięwzięcia była promocja aktywności fizycznej, integracja środowiska służb mundurowych oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Zawody odbyły się w sportowej i przyjaznej atmosferze, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem oraz duchem fair play.

Rywalizacja prowadzona była w dwóch dystansach:
bieg na 5 kilometrów oraz bieg na dystansie jednej mili.

Dziękujemy Pani Dyrektor Okręgowej ppłk Iwonie Ossowskiej za udziału w wydarzeniu organizowanym przez naszą jednostkę.

Inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, co stanowi motywację do organizacji kolejnych edycji wydarzenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, sportową postawę oraz wspólnie spędzony czas.

Gratulujemy osiągniętych wyników!

21/05/2026

Adres

Ulica Armii Krajowej 21
Grójec
05-600

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Areszt Śledczy w Grójcu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij