08/03/2026
Dziś dzięki naszej Pani Sołtys Agnieszka Czekaj miałyśmy okazję wziąć udział w spotkaniu dla Pań z okazji naszego święta. Za to jutro (poniedziałek 9.03) filia w Goszczy serdecznie zaprasza na wyjątkową "Herbatkę w bibliotece".
Będzie kameralnie, sympatycznie i mam nadzieję, że inspirująco.
Jak zawsze zachęcam by przyjść, nawet jeśli nie możesz być od początku, wpadnij spóźniona, albo wyjdź wcześniej, gdy obowiązki domowe będą wzywać.
Na spotkanie z Wami będą także czekać 4 wyjątkowe kobiety. Agata i Ania - edukatorki aromaterapii, opowiedzą Wam jak się wspierać olejkami w codziennych sprawach. Dodatkowo Ania podszkoli nas z samobadania piersi.
Agnieszka - fizjoterapeutka, która wspiera nas w walce o zdrowe kręgosłupy i nie tylko.
I Kasia - dietetyczka kliniczna, z nią Wasze talerze będą nie tylko zdrowe ale i smaczne.
Herbata, minikonsultacje, ciepła atmosfera i małe co nieco będą na Was czekać między 18.15 a 20.15.
Zapraszamy.