24/04/2026
Piękna pogoda za oknem - żal nie skorzystać! ☀️
Zapraszamy na spacer z kijkami „Ruszamy po zdrowie i uśmiech”
Przed nami wyjątkowy, wiosenny spacer Nordic Walking w miłej i radosnej atmosferze. To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie, spędzić czas na świeżym powietrzu i spotkać się w gronie wspaniałych ludzi.
W programie:
Spacer z kijkami do Jeziora Bartoszewo,
chwila relaksu przy kawie na łonie natury,
czas na rozmowy i integrację,
wspólny powrót pełen uśmiechu i dobrej energii. ☕🌸
Zbiórka: Rynek Miejski w Gostyninie
Termin: 29 kwietnia (środa), godz. 10:00
Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów ❤️
Miasto Gostynin
Agnieszka Korajczyk-Szyperska
Klub Seniora Parostatek w Gostyninie
Gostyniński Uniwersytet Trzeciego Wieku
Związek Emerytów i Rencistów koło nr 19 Gostynin