20/05/2026
Mieszkańcy Gminy Gościno – pokażmy siłę naszej lokalnej społeczności! ❤️🤝
Nasz Gościński Dom Samopomocy „Promyk” bierze udział w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Bajkowe Warmia i Mazury i potrzebuje naszego wsparcia! 🌿✨
Jako OSP wiemy, że siła naszej miejscowości tkwi w jedności – jesteśmy razem podczas akcji, wydarzeń i ważnych chwil. Dziś możemy być razem również tutaj 💪❤️
📌 Prosimy o oddanie głosu na pracę nr 17 – wystarczy zostawić ❤️ pod zdjęciem w komentarzu konkursowym.
Każde serduszko to nie tylko głos – to wsparcie dla osób tworzących tę piękną inicjatywę i pokazanie, że Gościno zawsze gra do jednej bramki 🚒❤️
🗓 Głosowanie trwa do 25.05.2026 r. do godz. 12:00
Pokażmy moc naszej społeczności!
❤️Wejdź na udostępniony poniżej post
❤️W komentarzu znajdź zdjęcie z numerem 17
❤️ Udostępnij dalej
❤️ Działajmy razem