05/04/2024
Drodzy Mieszkańcy, Drodzy Wyborcy! 🗳️
Chciałabym zakończyć kampanię wyborczą skierowaną do Was wszystkich z głębokim podziękowaniem za aktywny udział i zaangażowanie w próbie spojrzenia na naszą Gminę w nowy, świeży sposób. 🏡
Dziękuję za osobiste spotkania indywidualnie i rozmowy w szerszym gronie w Waszych miejscowościach, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania. 🤝
Kampania nie była łatwa. Miałam wątpliwą przyjemność doświadczenia wielu negatywnych jej skutków. Wymienię tylko kilka, które w cywilizowanym świecie nie powinny mieć miejsca. O niektórych został poinformowany komisarz wyborczy. Zrywano moje plakaty wyborcze i informacje o spotkaniach z mieszkańcami. Były również telefoniczne naciski do mieszkańców, aby nie uczestniczyć w moich spotkaniach wyborczych.🚫
Jednak chciałabym podziękować wszystkim, którzy mieli negatywną postawę w stosunku do mnie. Pomogliście mi zrozumieć i zweryfikować moje postrzeganie otoczenia, które i tak z dumą chcę reprezentować. 💪
Kampania wyborcza nie powinna polegać na wzajemnej złośliwości i przykrościach. Chciałabym podkreślić, że pomysły i plany, które powstały w trakcie tej kampanii, mogą służyć dla dobra naszej społeczności - niezależnie od tego, kto wygra te wybory. 🌟
Ważne jest, aby zrealizowane i planowane w przyszłości działania były przedstawiane w transparentny sposób, nie budzący wątpliwości społeczeństwa.
Liczę na to, że docenicie wszystkie moje zalety i wartości jakimi kieruję się w życiu. Cenię uczciwość, rzetelność i pracowitość połączone z kompetencjami. Jestem przekonana, że moje doświadczenie, kontakty zawodowe, wykształcenie, w kierunku zarządzania w samorządzie, umiejętność i praktyka poruszania się w obszarze funduszy unijnych, praktyka w sporządzaniu biznes planów czy pomaganie innym, i przedsiębiorczości skłoni Was do oddania na mnie głosu. 📚💼
Ciekawostka: Mój program został nawet doceniony przez kontrkandydata, który zaczął realizować moje pomysły 😊. Jednak pomysł na gminę mam ja.
Zobowiązuję się do zapewnienia ciągłości działań Gminy, bycia blisko Was i zachowania przejrzystości w komunikacji. Będziecie mogli mnie za to rozliczać. 📢
Pamiętajcie proszę o kandydatach na radnych z mojego komitetu
wyborczego, którzy podobnie jak ja są osobami przepełnionymi wartościami najcenniejszymi dla każdego. Wspaniali współmałżonkowie, zawsze wspierający i dbający o swoje rodziny, szczerzy w uczuciach, prawdomówni, pracowici i kompetentni🌳
Licząc na mądry wybór i wspólne osiągnięcie wyznaczonych celów, życzę Wam wszystkim mądrych wyborów. Pamiętajcie, że za pięć lat może być już za późno. ⏳
Z serdecznymi pozdrowieniami, Urszula Bąbel, Twój najlepszy wybór na wójta