04/04/2017
: O
to na sportowej się stało ?
co z tym gorzowem ostatnio , pedofil , pobicie dziecka , teraz to ?
Zarzut nieumyślnego narażania dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia usłyszała mama 5-letniej dziewczynki. Dziecko wypadło z balkonu na 6. piętrze jednego z bloków w Gorzowie Wlkp. – poinformowała PAP Prokurator Rejonowy w Gorzowie Wlkp. Agnieszka Hornicka-Mielcarek.