05/05/2025
Moja intensywna, ogólnopolska (wszechświatowa i międzygalaktyczna 😉) kampania prezydencka dobiega pomału do uroczystego finiszu❗️ Walczymy do ostatniej minuty przed ciszą wyborczą, abyśmy jako Polacy 18 maja ODZYSKALI NIEPODLEGŁOŚĆ! 💪
Bądźcie z nami tego pięknego, majowego wieczora w samej stolicy POLSKI! 🌇 Pokażmy, ilu nas jest i jak wielka jest w nas nadzieja na realną zmianę oraz nasza miłość do Ojczyzny! 🤍❤️ TU JEST POLSKA!
Zauważmy, że 16 maja to przecież nie tylko ostatni dzień kampanii prezydenckiej, ale także święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski z Bożego nadania❗️„Nie ma przypadków, są tylko znaki” 😇 Z całych sił, do ostatnich chwil – walczymy o naszą POLSKĘ! Dla siebie, naszych dzieci, wnuków, dla przyszłych pokoleń... WSZYSTKIE RĘCE NA POKŁAD!
👉 Weźcie udział w WIELKIM FINALE KAMPANII PREZYDENCKIEJ GRZEGORZA BRAUNA:
📅 16 maja 2025 (piątek)
⌚️ Godz. 18:00
📍 , Plac Zamkowy
🆓 Wstęp wolny!
🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Zabieramy polskie flagi!
🔥 FINAŁ KAMPANII PREZYDENCKIEJ GRZEGORZA BRAUNA W WARSZAWIE! Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych! Podawajcie dalej tę informację, organizujcie wspólny dojazd❗️
Tu jest Polska! 🇵🇱
Odzyskajmy Niepodległość!