22/12/2025
Ubiegły tydzień był w naszym przedszkolu niesamowicie smaczny ☺️ Od poniedziałku do czwartku trwał kiermasz ciast, z którego całkowity dochód wpadł do naszej puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️ To już kolejny finał WOŚP, w ramach którego wspaniali rodzice naszych przedszkolaków przygotowali pyszne, domowe ciasta❤️❤️❤️ bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie oraz wsparcie tej wspaniałej inicjatywy ❤️☺️ Kiermasz już zakończony, ale zbiórka potrwa do piątku 23 stycznia ❤️