19/12/2017
Dzisiaj odbyła się świąteczna gra terenowa! Niżej klika zdjęć z jednej konkurencji jaką było zrobienie zdjęcia, które miało przedstawiać odpakowywanie prezentów lub wóz św. Mikołaja z reniferami. Zwyciężyła klasa 3e, drugie miejsce zajęła 3a, a trzecie miejsce 2g.