Czy budowa GCH w Gliwicach się skończyła?

Czy budowa GCH w Gliwicach się skończyła? Czy budowa się skończyła? Czekamy z niecierpliwością na chyba nieprędki koniec

06/04/2016

Prawie tak :D

20/08/2014

Dźwig pracuje od rana na pełnych obrotach :D

08/08/2014

Nie. :(

07/07/2014

Nie. W ogóle wydaje się, że jakoś stanęła w miejscu jak DTŚ. :/

29/06/2014

Nie.

A tak sytuacja wygląda obecnie, screen z kamerki Urzędu Miasta  na budowę DTŚ. ;)
05/06/2014

A tak sytuacja wygląda obecnie, screen z kamerki Urzędu Miasta na budowę DTŚ. ;)

A teraz trochę historii: Otóż, tak właśnie miał wyglądać gliwicki 'Pałac Kultury' a dokładniej siedziba Biprohutu, właśn...
04/06/2014

A teraz trochę historii: Otóż, tak właśnie miał wyglądać gliwicki 'Pałac Kultury' a dokładniej siedziba Biprohutu, właśnie w miejscu gdzie obecnie trwa niekończąca się od bardzo dawna budowa 'GieCeHu'. Jak Wam się podoba ówczesna socrealistyczna wizja? ;)

zdjęcie znalezione na: postergliwice.fora.pl

Adres

Gliwice

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Czy budowa GCH w Gliwicach się skończyła? umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij