15/06/2015
Ćwiczymy szyjki :P .... Wspominacie miło Giżycko, spedziliście fajne wakacje,uwieczniliście to na zdjęciach??!! Podsyłajcie nam fotki :) Czekamy ... :) Udostępnij jesli możesz ;)
Mieszkańcy, miłośnicy i cała reszta wielbicieli pięknego miasta Giżycko łączcie się :) !!!!
Gizycko
11-500
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bijemy rekord polubień dla Giżycka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.