17/11/2025
Na wstępie chciałabym z całego serca podziękować swojemu prezydium jako, iż bez niego żadna z tych inicjatyw nie miałaby miejsca. Bardzo dziękuję Lenie Marii Czerwińskiej za ogromną pomoc przy organizacji easter egg hunt, Leopoldowi Rachoniowi za wsparcie podczas przygotowywania zawodów sportowych, Leonowi Niemcowi za niezwykły entuzjazm i za to, że zawsze był chętny gdy potrzebowałam pomocy, Milenie Bartusch za zorganizowanie maratonu pisania listów Amnesty Intenational, Poli Cel za zadbanie o kwestie podpasek, Zofii Lubańskiej za dbanie o cyfrową sferę naszego SU - turniej brawl stars, ładowarki, Adeli Ptach za ogromną pomoc podczas organizacji balu charytatywnego, Apolonii Green za niezwykłe zaangażowanie, przeprowadzenie nie jednej a trzech poczt, za wzorową postawę, każdemu z powyższych za wspieranie mnie, dopełnianie siebie nawzajem, ogromne oparcie jakim byli dla mnie i wiele wiele więcej. Niw mogłabym sobie wymarzyć lepszego prezydium.
Dziękuję też wszystkim z was, którzy przez ostatni rok uczestniczyli i pomagali nam w różnorakich wydarzeniach. To wy tworzycie tę społeczności. 💋
Podsumowanie kadencji 2024/2025:
- Organizacja kiermaszu mikołajkowego połączonego z konkursem wypieków 🍪
- Przeprowadzenie akcji „Szlachetna Paczka” 🎁
-Organizacja Maratonu Pisania Listów Amnesty International ✉️
- Zawody sportowe 🏋️
- Poczta świąteczna, walentynkowa i wielkanocna 💌
- Walentynkowy bal charytatywny ❤️🩹
- Zbiórka charytatywna dla schroniska w Dąbrówce 🐶
- Wielkanocne szukanie czekoladowych jajek 🐣
- Promocja Trójki podczas Giełdy Szkół oraz wizyty w podstawówkach 🏫
- Turniej e-sportowy BrawlStar 🕹️
- Dzień bez plecaka 🎒
- Quiz „Rozpoznaj swojego nauczyciela” 🧑🏫
- Zakup podpasek do różowych skrzyneczek 🩸
- Kiermasz Book-crossingu 📚
- Spotkanie online z absolwentami 💻
- Zakup ładowarek do biblioteki 🔌
Prócz tego samorząd pomagał w organizacji wielu innych wydarzeń w szkole, współpracował z biblioteką szkolną i radiowęzłem, promował różnorakie inicjatywy uczniowskie a także godnie reprezentował szkołę czy to podczas spotkań z ministrą edukacji czy podczas debat organizowanych przez urząd miasta 🫶
~ Marianna Skowronek