Samorząd Uczniowski Gdyńskiej Trójki

Samorząd Uczniowski Gdyńskiej Trójki Wszędzie dla Was, Zawsze dla Was. Organy Samorządu Uczniowskiego "Trójki" reprezentują interesy uczniów wobec nauczycieli, rodziców, administracji oświatowej.

Rozwiązujemy realne problemy uczniów i podejmujemy decyzje, a tym samym mamy wpływ na życie szkoły, współdecydujemy o sprawach jej dotyczących. Decyzje dotyczące zakresu działań Samorządu w naszej szkole i planu działań należą do uczniów. Rolę doradcy spełnia opiekun Samorządu, wybrany przez uczniów spośród nauczycieli naszej szkoły. Samorząd posiada wiele prerogatyw, prawo nakazuje władzom szkoły

zasięgnięcia jego opinii w pewnych sprawach, takich jak np. skreślenie ucznia z listy uczniów, opracowywanie programu wychowawczego szkoły, czy programu profilaktyki. Samorząd zabiera głos w sprawach takich jak ocena pracy nauczyciela (tylko na wniosek Dyrektora szkoły), średnia ocen uprawniająca uczniów do otrzymania stypendium za wyniki w nauce, wprowadzenie w szkole jednolitego stroju dla uczniów lub rezygnacja z niego. Oprócz tego jesteśmy po to, aby umilić Wam czas podczas różnych świąt oraz rozjaśnić szarą codzienność poprzez organizację ciekawych akcji i eventów. :)


Zachęcamy do wysuwania uwag i sugestii tutaj lub na naszym mailu!

Już w sobotę dzień otwarty Gdyńskiej Trójki 💙🤍 Zapraszamy!!!
09/04/2026

Już w sobotę dzień otwarty Gdyńskiej Trójki 💙🤍 Zapraszamy!!!

Trójka wie jak pomagać i wie jak się bawić 🥰fot. Zofia Lubańska  4 grudnia w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Mik...
15/12/2025

Trójka wie jak pomagać i wie jak się bawić 🥰

fot. Zofia Lubańska

4 grudnia w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Mikołajkowy Bal Charytatywny 🎄💃🕺

W tym roku postanowiliśmy pomóc osobom starszym i zwrócić uwagę na problem samotności seniorów. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało nam się zebrać 3500 zł❣️

Zebrane środki zostaną przekazane na Gdyński Dom Pomocy Społecznej przy ul. Pawiej

Bal został zorganizowany dzięki współpracy Samorządu Uczniowskiego ze Szkolnym Radiowęzłem 🎶

Nie zabrakło tańców (polonez, belgijka, macarena) oraz oszałamiających występów, swoją obecnością zaszczyciły nas takie gwiazdy jak Ed Sheeran (Leona Kruppa), Maks Szymankiewicz oraz Nikodem Socha 👏

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy dekoracjach i sprzątaniu- jesteście wspaniali, Radzie Rodziców za przekąski oraz nauczycielom za opiekę, pozytywną energię i entuzjazm!!!✨

Szczególne podziękowania dla Pani Profesor Olszowej za czuwanie nad całym wydarzeniem 🤍

Dziękujemy, że byliście z nami! 💫

Kartki wrzucajcie do 16 grudnia!!!Co? Poczta świąteczna!Kiedy? Od teraz do 16 grudnia godz. 17!Dla kogo: wszystkich uczn...
10/12/2025

Kartki wrzucajcie do 16 grudnia!!!

Co? Poczta świąteczna!
Kiedy? Od teraz do 16 grudnia godz. 17!
Dla kogo: wszystkich uczniów i pracownikow szkoły!

Na wstępie chciałabym z całego serca podziękować swojemu prezydium jako, iż bez niego żadna z tych inicjatyw nie miałaby...
17/11/2025

Na wstępie chciałabym z całego serca podziękować swojemu prezydium jako, iż bez niego żadna z tych inicjatyw nie miałaby miejsca. Bardzo dziękuję Lenie Marii Czerwińskiej za ogromną pomoc przy organizacji easter egg hunt, Leopoldowi Rachoniowi za wsparcie podczas przygotowywania zawodów sportowych, Leonowi Niemcowi za niezwykły entuzjazm i za to, że zawsze był chętny gdy potrzebowałam pomocy, Milenie Bartusch za zorganizowanie maratonu pisania listów Amnesty Intenational, Poli Cel za zadbanie o kwestie podpasek, Zofii Lubańskiej za dbanie o cyfrową sferę naszego SU - turniej brawl stars, ładowarki, Adeli Ptach za ogromną pomoc podczas organizacji balu charytatywnego, Apolonii Green za niezwykłe zaangażowanie, przeprowadzenie nie jednej a trzech poczt, za wzorową postawę, każdemu z powyższych za wspieranie mnie, dopełnianie siebie nawzajem, ogromne oparcie jakim byli dla mnie i wiele wiele więcej. Niw mogłabym sobie wymarzyć lepszego prezydium.

Dziękuję też wszystkim z was, którzy przez ostatni rok uczestniczyli i pomagali nam w różnorakich wydarzeniach. To wy tworzycie tę społeczności. 💋

Podsumowanie kadencji 2024/2025:

- Organizacja kiermaszu mikołajkowego połączonego z konkursem wypieków 🍪

- Przeprowadzenie akcji „Szlachetna Paczka” 🎁

-Organizacja Maratonu Pisania Listów Amnesty International ✉️

- Zawody sportowe 🏋️

- Poczta świąteczna, walentynkowa i wielkanocna 💌

- Walentynkowy bal charytatywny ❤️‍🩹

- Zbiórka charytatywna dla schroniska w Dąbrówce 🐶

- Wielkanocne szukanie czekoladowych jajek 🐣

- Promocja Trójki podczas Giełdy Szkół oraz wizyty w podstawówkach 🏫

- Turniej e-sportowy BrawlStar 🕹️

- Dzień bez plecaka 🎒

- Quiz „Rozpoznaj swojego nauczyciela” 🧑‍🏫

- Zakup podpasek do różowych skrzyneczek 🩸

- Kiermasz Book-crossingu 📚

- Spotkanie online z absolwentami 💻

- Zakup ładowarek do biblioteki 🔌

Prócz tego samorząd pomagał w organizacji wielu innych wydarzeń w szkole, współpracował z biblioteką szkolną i radiowęzłem, promował różnorakie inicjatywy uczniowskie a także godnie reprezentował szkołę czy to podczas spotkań z ministrą edukacji czy podczas debat organizowanych przez urząd miasta 🫶

~ Marianna Skowronek

W końcu udało nam się spełnić kolejne postulaty: ogromne podziękowania dla niesamowitego Stowarzyszenia Absolwentów Gdyń...
23/10/2025

W końcu udało nam się spełnić kolejne postulaty: ogromne podziękowania dla niesamowitego Stowarzyszenia Absolwentów Gdyńskiej Trójki .3lo , bez których by się to nam nie udało 🙌 Jeśli jednak zabraknie podpasek w którejkolwiek ze skrzyneczek, prosimy Was o pisanie do nas na instagramie lub podejście do jakiegokolwiek członka SU - mamy zapas podpasek na cały rok i od razu pójdziemy ją uzupełnić!

Już 13 września odbędą się obchody 75’lecia naszej szkoły. Wszystkich absolwentów zapraszamy do udziału. Więcej informac...
30/06/2025

Już 13 września odbędą się obchody 75’lecia naszej szkoły. Wszystkich absolwentów zapraszamy do udziału. Więcej informacji znajdą państwo na mailu, stronie SAGT czy stronie szkoły.

Drodzy Uczniowie! 🌟Już po raz czwarty zapraszamy Was na coroczne spotkania z absolwentami, którzy opowiedzą o swojej ści...
16/06/2025

Drodzy Uczniowie! 🌟

Już po raz czwarty zapraszamy Was na coroczne spotkania z absolwentami, którzy opowiedzą o swojej ścieżce zawodowej i doświadczeniach z rynku pracy. 👩‍🎓👨‍🎓

Podczas wydarzenia Wasi starsi koledzy i koleżanki podzielą się radami, inspiracjami oraz praktycznymi wskazówkami! 💬✨

Tym razem (w oparciu o zeszłoroczne ankiety SU) wybraliśmy temat inwestycji! 📈💰💹

W panelu wezmą udział osoby o różnorodnym doświadczeniu w świecie inwestycji – od inwestorów giełdowych i instytucjonalnych, przez pracowników akademickich badających inwestycje z perspektywy ekonomii behawioralnej, aż po doświadczonych inwestorów indywidualnych. 📈📊🎓

Serdecznie zapraszamy także młodszych absolwentów naszego Liceum, którzy rozważają zmianę ścieżki kariery – to świetna okazja, by zaczerpnąć inspiracji! 🔄🚀

Spotkanie jak w poprzendich edycjach odbędzie się przez platformę Zoom.

link: us02web.zoom.us/j/7019403234?omn=84439422643
ID spotkania: 701 940 3234
Do zobaczenia! 😊

POCZTA WIELKANOCNA!Radosnej wiosny Życzy-SU ꒰ᐢ. .ᐢ꒱₊˚⊹ᰔ
01/04/2025

POCZTA WIELKANOCNA!
Radosnej wiosny
Życzy
-SU ꒰ᐢ. .ᐢ꒱₊˚⊹ᰔ

🎁 7 marca odwiedziliśmy Gdyńskie Hospicjum „Bursztynowa Przystań” pod opieką Pani Profesor Małgorzaty Olszowej, w składz...
31/03/2025

🎁 7 marca odwiedziliśmy Gdyńskie Hospicjum „Bursztynowa Przystań” pod opieką Pani Profesor Małgorzaty Olszowej, w składzie Milena Bartusch, Leon Niemc oraz Marianna Skowronek.

Mieliśmy okazję odwiedzić hospicjum i zajrzeć do ogrodu, który jest dla dzieci miejscem do spędzania czasu w ciepłe dni ze zwierzątkami, o ile zdrowie na to pozwala.

Podczas wizyty przekazaliśmy części do pomp do żywienia pozaustrojowego – dar ufundowany dzięki środkom zebranym podczas VII Balu Charytatywnego Trójki i tym sposobem zamknęliśmy definitywnie temat tegorocznego balu oraz osiągnęliśmy zamierzony cel.

Jeszcze raz dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w czynienie dobra. ❤️

throwback do balu walentynkowego ♥️fot. Mikołaj Sztormowski  🌹Dnia 06.02 w naszej szkole odbył się już VII Bal Charytaty...
31/03/2025

throwback do balu walentynkowego ♥️

fot. Mikołaj Sztormowski


🌹Dnia 06.02 w naszej szkole odbył się już VII Bal Charytatywny, tym razem w walentynkowej odsłonie. Uczniowie i nauczyciele wykazali się ogromnym zaangażowaniem zarówno przy pomocy organizacji samego wydarzenia jak i podczas zbiórki na gdyńskie hospicjum. 🌹

🪗O nastrojowe dekoracje zadbało prezydium w składzie: Milena Bartusch, Pola Cel, Lena Maria Czerwińska, Apolonia Green, Leon Niemc, Leopold Rachoń, Adela Ptach oraz Zosia Lubańska, która także zajęła się oprawą muzyczną.

💃Podczas balu prowadzonego przez Zofię Lubańską nie mogło zabraknąć klasycznej belgijki jak i radosnej makareny. 🕺

🫶Szczególne podziękowania kierujemy do członków kadry pedagogicznej, którzy podjęli się opieki nad uczniami w czasie trwania wydarzenia, a przede wszystkim do opiekunki SU, pani profesor Małgorzaty Olszowej, bez której to wydarzenie nie miałoby miejsca.🫶

♥️ Dzięki hojności uczestników udało się zebrać znaczą sumę – 2700 zł, dzięki której wspomożemy Hospicjum już po raz siódmy. Serdecznie dziękujemy za wsparcie! ♥️

Winter Arc 🥭🥭🥭3 marca w gdyńskiej Trójce szkole po raz drugi odbyły się uczniowskie zawody sportowe, opieki nad nimi ora...
04/03/2025

Winter Arc 🥭🥭🥭

3 marca w gdyńskiej Trójce szkole po raz drugi odbyły się uczniowskie zawody sportowe,
opieki nad nimi oraz sędziowania podjął się Pan Profesor Paweł Antonik, organizacją zajął się Leopold Rachoń, a sami uczestnicy mieli okazję rywalizować w trzech dyscyplinach: wyciskaniu na ławce, kalistenice oraz desce.
4 marca zostały wręczone nagrody dzięki grantowi ufundowanemu przez fundacje Wizja Rozwoju.

A oto najlepsi z najlepszych:

kalistenika kobiety:

1. Anna Tomala 4IB
2. Weronika Wieczorek 3M
3. Hanna Krupka 1B

kalistenika mężczyźni:

1. Mikołaj Prętnik 2B
2. Karol Wesołowski 4P
3. Tomasz Basir 2Z

plank kobiety:

1. Anna Tomala 4IB
2. Kalina Tybura 3B
3. Weronika Wieczorek 4M

plank mężczyźni:

1. Tomasz Basir 2Z
2. Aleksander Sowa 2Z
3. Łukasz Blumczyński 1Z

wyciskanie kobiety:

1. Weronika Wieczorek 3M
2. Laura Kuczwalska 1B
3. Zuzanna Piotrowicz 3H

wyciskanie mężczyźni:

czwarte klasy:
1. Szymon Siemiński 4P
2. Filip Ostrowski 4B
3. Igor Morawski 4P

trzecie klasy:
1. Jan Mydlarski 3M
2. Paweł Kitowski 3P
3. Antoni Kastrup-Olsen 3H

drugie klasy:
1. Mikołaj Prętnik 2B
2. Tomasz Basir 2Z
3. Ksawery Laskowski 2P

pierwsze klasy :
1. Franciszek Jańczak 1B

Gratulujemy! 🥳

Poczta walentynkowa otwarta do 13.02 do 15:15!!!(Z wyjątkiem podarków, które zbierzemy 14.02 podczas   dostarczania Wam ...
03/02/2025

Poczta walentynkowa otwarta do 13.02 do 15:15!!!
(Z wyjątkiem podarków, które zbierzemy 14.02 podczas dostarczania Wam walentynek)
ଘ(੭*ˊᵕˋ)੭* ੈ♡‧₊˚

Adres

Gdynia

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Samorząd Uczniowski Gdyńskiej Trójki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij