20/05/2026
Gdańsk dziś naprawdę tętnił wyjątkową energią. Nowo wybrany węgierski premier Péter Magyar odwiedził miasto i wraz z premierem Donald Tusk przeszedł ulicami Gdańska, spotykając się z mieszkańcami.
Byliśmy tam razem z wieloma gdańszczankami i gdańszczanami i mogliśmy poczuć tę niezwykłą atmosferę - pełną życzliwości, ciekawości i otwartości ❤️🤍💚
Spotkanie, którego byliśmy świadkami może być nowym rozdziałem w długiej przyjaźni polsko-węgierskiej 🇵🇱 🇭🇺