18/06/2026
🥟 Międzynarodowe lepienie pierogów! 🇫🇷🇵🇱
Kulinarna integracja w pełni!
Hotelarze, schoolworkerzy z klas 2b i 3b wzięli udział w wyjątkowych warsztatach, podczas których wspólnie z gośćmi z Francji, przebywającymi w Polsce w ramach programu Erasmus+, opanowywali trudną sztukę lepienia tradycyjnych polskich pierogów!
Było mnóstwo śmiechu, wymiany doświadczeń i – co najważniejsze – pysznego jedzenia. Nasza młodzież po raz kolejny udowodniła, że gościnność i świetna organizacja to ich specjalność! 👏
Dziękujemy SP 77 za zaproszenie, a zagranicznym kolegom za świetną zabawę i wspólne gotowanie! Czyżby rósł nam nowy, międzynarodowy hit menu? 😉
wśród fanów